Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Ljeto nam se vratilo? Pogledajte kakvi nas dani očekuju!

Ljeto nam se vratilo? Pogledajte kakvi nas dani očekuju!

Hrvatska i svijet
12. rujna 2019.
Alenka Kučić
719
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Varaždin

Iako se prema jutarnjim temperaturama, odnosno magli koja je u prvoj polovici tjedna bila gotovo neizbježna, može zaključiti da nam je jesen sve bliže, dani su ponovo prekrasni – sunčani i topli. Ako je vjerovati prognostičarima iz DHMZ-a, bit će tako i u nastavku tjedna, s time da će i jutra biti toplija nego dosad!

Danas će diljem zemlje biti djelomice sunčano uz promjenljivu naoblaku. Mjestimice može pasti malo kiše, i to uglavnom na istoku i jugu. Najviše sunčanog vremena bit će na sjevernom Jadranu.
Ujutro u unutrašnjosti mjestimice kratkotrajna magla. Zapuhat će umjeren sjeveroistočni vjetar, a na Jadranu će puhati umjerena do jaka bura i sjeverozapadnjak. Najviša dnevna temperatura danas će biti između 25 i 30 °C, u gorju malo niža.

 

hrv12

Vrijeme na varaždinskom području
I na varaždinskom će području danas biti djelomice sunčano povremeno s umjerenom naoblakom. Ujutro je na širem području grada moguća kratkotrajna magla. Poslijepodne će zapuhati umjeren sjeveroistočni vjetar. Najviša dnevna temperatura danas oko 24 °C.

Sutra još više sunca, uz stupanj. Dva višu temperaturu, a u subotu će vrijeme biti sličnije današnjem. I u nedjelju će biti djelomično sunčano, ali će temperatura malo pasti – očekuje se dnevni maksimalac oko 20 stupnjeva.

dhmz12

 

Biometeorološka prognoza za četvrtak

Biometeorološke prilike će biti razmjerno povoljne. U prijepodnevnim satima, na krajnjem istoku i jugu zemlje, moguće su manje tegobe kod vrlo osjetljivih meteoropata. U drugom dijelu dana tegobe će slabiti i u cijeloj zemlji ne bi trebalo biti poteškoća uzrokovanih vremenom.

bio ch

ak/vzaktualno.hr/dhmz

Alenka Kučić 24440 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Posljednja dva tjedna nastave roditelji više neće moći ući u školu – učitelji i nastavnici žalili se na neviđene pritiske
Hrvatska i svijet
2019-09-12

Sljedeća Vijest

Visoko
Kulturna i prirodna bogatstva općine Visoko – Utvrda Čanjevo i Belina lipa prepoznatljivi simboli
Događanja
2019-09-12
Izdvojeno
Tata joj je došao iz Sirije, ostao u Hrvatskoj, a potom pokrenuo posao! Upoznajte Christinu, mladu liječnicu koja je krenula očevim stopama!
Hrvatska i svijet
7. srpnja 2025.
Alenka Kučić
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Alenka Kučić
Umjetna inteligencija i znanstvena izvrsnost u obrazovanju: Blaženka Divjak na konferenciji u Zagrebu
Događanja
7. srpnja 2025.
Alenka Kučić
Nastavljena tradicija u Grešćevini: Brojni mještani sudjelovali u žetvi raži, a potom i u ugodnom i nezaboravnom druženju
Događanja
7. srpnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.