Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Medo ponovo laje – nakon 4 godine oslobođen optužbi

Medo ponovo laje – nakon 4 godine oslobođen optužbi

Hrvatska i svijet
12. lipnja 2018.
Alenka Kučić
1442
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Nakon što je prema odluci suda pune tri godine bio zatvoren u ljetnoj kuhinji, naš najpoznatiji pseći prijestupnik, pas Medo, ponovo se slobodno kreće "svojim" dvorištem i ponovo laje. Tako je odlučio Županijski sud u Zagrebu, a Medin vlasnik Anton Šimonović ne krije zadovoljstvo.
- Neopisivo sam sretan što je ova priča, nakon gotovo četiri godine, konačno gotova. Pao mi je kamen sa srca. Medo sad opet može u dvorište. Moram priznati da se pomalo odvikao, jer sam ga morao zatvarati u kuću po odluci suda, ali ga puštam da sam bira gdje želi biti. Meni je važno da smo oslobođeni, da on opet može biti normalan pas – rekao je sretni vlasnik za Jutarnji list.
Podsjetimo, Šimonovića je sudu tužila susjeda koju je uzrujavalo Medino glasno lajanje. Općinski sud u Puli tada je odlučio kako Medo preglasno laje te da ga vlasnik mora premjesti na drugu lokaciju. Antonov odvjetnik se na tu odluku žalio.
- Tužiteljica sada mora platiti sve sudske troškove. Ja sam u međuvremenu u dvorištu, prema njenoj kući, podigao visoki zid, da mi ne smeta psa. Ne znam kako je reagirala na ovu presudu, no mi smo presretni - kaže iskreno Anton.
Nakon godina peripetija po sudovima, Medo je konačno pušten iz kućnog pritvora. Može u dvorištu lajati koliko god hoće.

medo 2 medo 3

screenshot/youtube

www.vzaktualno.hr/jutarnji.hr

Alenka Kučić 26573 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Lidl s polica povlači jedan od proizvoda – vraćaju novac i bez računa
Hrvatska i svijet
2018-06-12

Sljedeća Vijest

pikado
Đekson's Five viceprvaci Europe u pikadu
Sport
2018-06-12
Izdvojeno
Napetosti oko zgrade suda u Varaždinu: Bosilj traži usklađivanje sa zakonom, Habijan poručuje: Projekt je transparentan i ide dalje
Događanja
10. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Dani Općine Jesenje donose dva tjedna sporta, glazbe, tradicije i druženja
Događanja
10. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
USKOK upao u dom oroslavskog gradonačelnika Viktora Šimunića, izuzimaju dokumentaciju
Hrvatska i svijet
10. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Nika Žugec proglašena najboljom sportašicom Grada Novog Marofa za 2025. godinu
Događanja
10. lipnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.