Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • žNaslovna
  • Sunčano i vruće, ali i nestabilno

Sunčano i vruće, ali i nestabilno

žNaslovna
3. lipnja 2017.
S.K.
1056
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
prognoza

Vikend će početi pretežno sunčanim, vrlo toplim i vrućim, no i vrlo nestabilnim vremenom, posebice u kopnenoj Hrvatskoj, gdje će uz dnevni razvoj oblaka biti pljuskova i grmljavine. Na Jadranu su pljuskovi praćeni grmljavinom mogući tek rijetko, i to ponajprije na krajnjem jugu te na širem riječkom području. Vjetar će biti uglavnom slab, samo će u Dalmaciji popodne mjestimice biti prolazno umjerenog jugozapadnjaka i sjeverozapadnjaka.

Jutarnje temperature zraka kretat će se između 12 i 19°C u kopnenoj Hrvatskoj te od 18 do 22°C na obali i otocima. Najviše dnevne temperature bit će prave ljetne, većinom između 25 i 30°C.

Sutra pretežno sunčano i još malo toplije. U unutrašnjosti ponegdje jutarnja magla. Poslijepodne uz prolazno više oblaka moguć je pokoji pljusak praćen grmljavinom, ponajprije u središnjim i sjeverozapadnim područjima, te u zapadnoj Slavoniji. Vjetar slab do umjeren jugozapadni, poslijepodne u unutrašnjosti prolazno i sjeverni. Najniža jutarnja temperatura od 14 do 19, a najviša dnevna između 27 i 32 °C.

www.vzaktualno.hr/Meteo.info/DHMZ

S.K. 1417 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Car uskoro stiže u Varaždinske Toplice
Događanja
2017-06-03

Sljedeća Vijest

Forestland
Najzeleniji ljetni festival Forestland u srcu Međimurja
Događanja
2017-06-03
Izdvojeno
Brojni posjetitelji okupili se na proslavi Međunarodnog praznika rada u bajkovitom ambijentu dvorca Trakošćan
Događanja
1. svibnja 2026.
Siniša Kalajdžija
Ludbreg: Energičan CHA Chill & Grill uz atraktivan program za ljubitelje automobila, dobre hrane i glazbe
Događanja
1. svibnja 2026.
martina
Tisuće građana obilježile Praznik rada na Dravi u Varaždinu
Događanja
1. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Uoči obljetnice Bljeska položeni lampioni i upaljene svijeće u Novom Marofu
Događanja
1. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.