Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Fotogalerija
  • Trčeće maškare na Čevu

Trčeće maškare na Čevu

Fotogalerija
12. veljače 2018.
N.K.
1554
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Cross liga Čevo

Prekrasna sunčana nedjelja, puno veselih ljudi i pozitivnih vibracija kratka je opis 2. kola Cross lige „Godišnja doba na Čevu“ koje je bilo u znaku maškara.
Već i prije samog starta osjećala se opuštena atmosfera uz pregršt raznolikih kostima i maski koje su došli da „trčeći osvoje“ Čevo. Na prijavama su svim sudionicima podijeljene friške krafne zahvaljujući donaciji Turističke zajednice grada Novog Marofa. Među 80-ak maškara na Čevo su išli i gradonačelnik Novig Marofa Siniša Jenkač, zamjenik Ivan Tuk i voditeljica TZ-a Renata Horvatić.
U natjecateljskom dijelu pobjednici su Vladimir Slunjski i Štefica Bubnjarić iz AK Varaždin.
Na cilju, kod križa na Čevu uslijedilo je tradicionalno druženje uz roštilj, štrukle i tekuće osvježenje. Na vrhu se i plesalo, a u podnožju Čeva najhrabriji su se još jednom pridružili tradicionalnom kupanju u Bednji.
Organizator lige, poznati varaždinski trkač Josip Lacković s prijateljima i obitelji, treće, proljetno kolo, najavljuje za kraj travnja ili početak svibnja.

Cross liga Čevo Cross liga Čevo Cross liga Čevo Cross liga Čevo Cross liga Čevo Cross liga Čevo Cross liga Čevo

Cross liga Čevo

n.k. / www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

posavec habijan
Večernji list vidi u Habijanu i Posavcu političku budućnost Hrvatske. Slažete li se?
Politika
2018-02-12

Sljedeća Vijest

policija
Starici strgnuo torbicu s ramena, ali nije daleko stigao
Crna kronika
2018-02-12
Izdvojeno
Ovogodišnje Urbanovo privuklo više od 3.500 posjetitelja, ali još nije gotovo!
Događanja
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Maturanti Srednje škole Ivanec plesom i kreativnim kostimima obilježavaju kraj školovanja
Događanja
18. svibnja 2026.
martina
Gradonačelnica Ratković priredila prijem za karatistice Karate kluba AIK Lanu i Sabinu
Sport
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Općina Sračinec: Povodom Dana obitelji, biciklirali brojni žitelji svih generacija
Sport
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.