Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • U Novom Marofu druženje konjara

U Novom Marofu druženje konjara

Događanja
26. rujna 2018.
N.K.
1615
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
konji

Ove subote u Novom Marofu održat će se Međužupanijsko druženje konjara.
Tamošnji zaljubljenici u konje, zajedno sa svojim gostima iz drugih konjičkih društava, predstavit će po prvi puta svoje prekrasne životinje Novomarofčanima i njihovim gostima.
Svi koji žele dovesti svoje konje u Novi Marof, jahati po okolnim brežuljcima i ugodno se družiti, mogu se javiti organizatoru Vladimiru Međeralu na broj telefona 095 8337229.
Okupljanje i početak jahanja je oko 13 sati dok je u 16 sati predviđeno predstavljanje konja i konjičkih društava ispred restorana Ključice u Novom Marofu.

www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Hrašćica
Čehok i Runac na novouređenom dječjem igralištu u Hrašćici
Događanja
2018-09-26

Sljedeća Vijest

Ručak za šestero
Premijera „Ručka za šestero“ u Centru za mlade
Događanja
2018-09-26
Izdvojeno
Ludbreg: Energičan CHA Chill & Grill uz atraktivan program za ljubitelje automobila, dobre hrane i glazbe
Događanja
1. svibnja 2026.
martina
Tisuće građana obilježile Praznik rada na Dravi u Varaždinu
Događanja
1. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Uoči obljetnice Bljeska položeni lampioni i upaljene svijeće u Novom Marofu
Događanja
1. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
U Varaždinskim Toplicama polaganjem vijenaca i molitvom obilježena 31. obljetnica operacije Bljesak
Događanja
1. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.