Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • U Varaždinu i Bednji jutros debeli minus

U Varaždinu i Bednji jutros debeli minus

Hrvatska i svijet
25. veljače 2018.
Alenka Kučić
1459
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Sinoćnjim velikim padom temperature ušli smo u razdoblje tzv. "polarne hladnoće" koja će se u našim krajevima zadržati narednih nekoliko dana. Kao što je najavljivano, diljem Hrvatske jutros temperaturni minusi, a prema podacima DHMZ-a, najhladnije je na Zavižanu gdje je u 7.00 sati izmjereno -17 Celzijevih stupnjeva. Varaždin i Bednja mjere -8.

Danas će, najavljuju prognostičari, prevladavati oblačno. Puhat će umjeren, na udare i jak sjeveroistočni vjetar. Najviša dnevna temperatura zraka bit će oko -5 Celzijevih stupnjeva.

Pripremite se i na iznimno nisku temperaturu u ponedjeljak ujutro. Ostvare li se prognoze, probudit ćemo se na -13 stupnjeva.
Hladno će biti tijekom cijelog idućeg tjedna. Jutra će biti ledena (u četvrtak vjerojatno -17 Celzijevih stupnjeva u Varaždinu), a dnevni bi temperaturni minusi mogli potrajati do petka – tada bi temperatura mogla biti oko nule, ili stupanj, dva viša.

 

Biometeorološka prognoza

Vremenske prilike ne bi trebale uzrokovati veće poteškoće meteoropatima i kroničnim bolesnicima. Međutim upozorava se na hladnoću koja će biti pojačana utjecajem vjetra, stoga ne zaboravite na primjerenu zaštitu od hladnoće, na što se osobito upozoravaju bolesnici s krvožilnim bolestima i bolestima dišnog sustava.

a.kučić/vzaktualno.hr/dhmz

Alenka Kučić 26661 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Varaždin opet ima najboljeg kuhara u Hrvatskoj!
Događanja
2018-02-24

Sljedeća Vijest

Vozači, oprez: Moguća je poledica
Hrvatska i svijet
2018-02-25
Izdvojeno
NJIHOV JE DAN Čestitamo im imendan!
Lifestyle
19. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Od Leta 3 i Biergartena do plesa pod zvijezdama – Varaždin ovog vikenda živi punim plućima
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Antunovo v Marofu ide dalje – evo što nas očekuje ovog vikenda
Događanja
18. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Objavljeni detalji 337. zavjetnog hodočašća Grada Varaždina Majci Božjoj Bistričkoj, organiziran je i prijevoz autobusom
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
ONI SU PONOS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE 26 državnih prvaka primilo priznanja za izvrsnost
Fotogalerija
17. lipnja 2026.
Povijesni dan za varaždinsko zdravstvo: Otvorena najveća investicija u povijesti OBV-a vrijedna više od 45 milijuna eura – Centralni operacijski blok
Gospodarstvo
16. lipnja 2026.
Otvorena kupališna sezona, na Dravskom kotliću rekordnih 35 ekipa!
Fotogalerija
13. lipnja 2026.
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.